O klubu

Nejstarší a nejprestižnější klub v České republice, založený v roce 1893, se nachází v samotném centru Prahy v prostředí ostrova Štvanice s možností bezproblémového parkování nebo dopravy metrem.

Najdete zde 17 antukových venkovních kurtů, z toho 3 s umělým osvětlením, 1 dvorec s tvrdým povrchem Rebound Ace a 2 kurty v hale. V zimě pak 10 krytých dvorců (8 s umělým povrchem a 2 antukové). Centrální tenisový dvorec má kapacitu 8.000 diváků.

300_small_center.jpg, 29 kB

Při akcích pořádaných v TAŠ (Tenisový areál Štvanice) mají členové klubu přednostní právo na volné vstupenky, firmy a podnikatelé, kteří jsou našimi obchodními partnery, pak i místa v čestné lóži a V.I.P. karty.

300_small_center.jpg, 29 kB

Kromě toho je členům k dispozici venkovní bazén, fitness, regenerační jednotka se saunou, vířivkou a masážemi. Klubový restaurant s venkovní terasou vás přivítá nejen po sportovní aktivitě, ale i při klubových nebo soukromých párty a při vašich obchodních jednáních. Sportovní recepce umožňuje členům operativní rezervaci kurtů, právě tak jako rezervaci individuálních tréninků u profesionálních trenérů.

Klub pořádá každoročně pro své členy řadu akcí sportovního i společenského charakteru. Také akce jako klubový den na zahájení a ukončení sezóny, vánoční večírek a mikulášská nadílka pro děti jsou u členů klubu velmi oblíbené. Mezi mimotenisové aktivity patří i pravidelné mistrovství klubu v golfu. Možnost častého setkání s významnými osobnostmi z politického i kulturního světa je vítaná hlavně v podnikatelských kruzích. Řada obchodních partnerů klubu využívá možnosti svěřit zkušeným pracovníkům klubu i pořádání firemních turnajů, které je nabízeno včetně restauračního zázemí.

300_small_center.jpg, 29 kB

Pronájmy venkovních dvorců pro veřejnost jsou možné ve všední dny pouze do 15:00 hodin, o víkendech po celý den. Informace na telefonu recepce klubu 222 316 317, popř. e-mailem savrda@cltk.cz, plocova@cltk.cz.

Jakékoliv informace o možnosti získání členství v I. ČLTK Praha, ať už individuálního hrajícího i nehrajícího, rodinného nebo firemního získáte v sekretariátu klubu na telefonu 222 324 601 nebo 604 230 721. Ostatní kontaktní informace nejdete v sekci kontakty.

KLUBOVÝ ČASOPIS
1893-2013: I. ČLTK Praha byl založen před 120 lety
  • Oáza na ostrově
  • Konec dlouhých kalhot
  • Hvězdy na Štvanici
  • a další

Věděli jste že?

ZAJÍMAVOSTI Z HISTORIE KLUBU
V roce 2002 celý areál naprosto zdevastovaly katastrofální povodně. Například v tenisové hale byly více jak 4 metry vody.