Martina Borecká vítězkou Pardubické juniorky

19.Srpen 2009 napsal admin | Kategorie Závodní tenis |

V první polovině srpna se tradičně na dvorcích LTC Pardubice konalo Mistrovství České republiky staršího dorostu. Šlo již o 82. ročník Pardubické juniorky, ve kterém se mistryní ČR dorostenek stala hráčka I. ČLTK Praha Martina Borecká.
Po úspěchu na MČR žen, Rieter Pirell Cupu 2009, kde se Martina Borecká probojovala až do finále ve dvouhře i čtyřhře, zvítězila na Pardubické juniorce 2009.

foto

Hráčka I. ČLTK Praha, nasazená ve dvouhře jako číslo jedna, během cesty za titulem ztratila jediný set. V druhém kole zdolala Kunčíkovou 6/1 6/4, dále Martinovskou 6/2 6/0, ve čtvrtfinále proti Malečkové po prvním prohraném setu 4/6 dokázala získat další dva poměrem 6/2, v semifinále porazila Fabíkovou 6/3 6/4. Ve finále si pak poradila s druhou nasazenou hráčkou turnaje Kubičíkovou 7/6 (5) 7/5.

Martina Borecká s Martinou Kubičíkovou pak společně zvítězili ve čtyřhře, když ve finále zdolaly pár Allertová – Malečková 3/6 6/3 1/0 (4).

V soutěži dorostenců zůstali před branami čtvrtfinále Tomáš Pitra i Jaroslav Beránek. Lukáš Vrňák podlehl ve čtvrtfinále pozdějšímu vítězi Jiřímu Veselému 6/7 (2) 6/2 6/7 (9).

Štítky:

Věděli jste že?

ZAJÍMAVOSTI Z HISTORIE KLUBU
Ostrov Štvanice se dříve jmenoval "Velké Benátky".Zajímavé odkazy