20 . 4 . 2019

I. CLTK

Nejstarší a nejprestižnější klub v České republice, založený v roce 1893, se nachází v samotném centru Prahy v prostředí ostrova Štvanice s možností bezproblémového parkování nebo dopravy metrem.

Najdete zde 13 antukových venkovních kurtů, z toho 3 s umělým osvětlením, 1 dvorec s tvrdým povrchem Rebound Ace a 2 kurty v hale. V zimě pak 8 krytých dvorců (4 s umělým povrchem a 2 antukové). Centrální tenisový dvorec má kapacitu 8.000 diváků.

300_small_center.jpg, 29 kB

Při akcích pořádaných v TAŠ (Tenisový areál Štvanice) mají členové klubu přednostní právo na volné vstupenky, firmy a podnikatelé, kteří jsou našimi obchodními partnery, pak i místa v čestné lóži a V.I.P. karty.

300_small_center.jpg, 29 kB

Kromě toho je členům k dispozici venkovní bazén, fitness-centrum, regenerační jednotka se saunou, vířivým bazénem a masážemi. Klubový restaurant s venkovní terasou vás přivítá nejen po sportovní aktivitě, ale i při klubových nebo soukromých párty a při vašich obchodních jednáních. Sportovní recepce umožňuje členům operativní rezervaci kurtů, práve tak jako rezervaci individuálních tréninků u profesionálních trenérů.

300_small_center.jpg, 29 kB

Klub pořádá každoročně pro své členy řadu akcí sportovního i společenského charakteru. Pro rekreační hráče je tu celoroční tenisový turnaj s názvem Non Profi Cup, kde můžete změřit síly s ostatními členy klubu. Také akce jako večírek na zahájení a ukončení sezony, slavnostní večer s vyhlášením vítězů klubového mistrovství, párty s hudbou u bazénu, vánoční večírek a mikulášská nadílka pro děti jsou u členů klubu velmi oblíbené. Mezi mimotenisové aktivity patří i pravidelné mistrovství klubu v golfu (GC Karlštejn), zimná indoor golfový turnaj, bowlingový turnaj a další. Možnost častého setkání s významnými osobnostmi z politického i kulturního světa je vítaná hlavně v podnikatelských kruzích. Řada obchodních partnerů klubu využívá možnosti svěřit zkušeným pracovníkům klubu i pořádání firemních turnajů, které je nabízeno včetne restauračního zázemí.

Pronájmy venkovních dvorců pro veřejnost jsou možné ve všední dny pouze do 15,00 hodin, o víkendech po celý den. Informace na telefonu recepce klubu 222 316 317, popř. e-mailem savrda@cltk.cz, kurzova@cltk.cz.

Jakékoliv informace o možnosti získání členství v I. ČLTK Praha, ať už individuálního hrajícího i nehrajícího, rodinného nebo firemního získáte v sekretariátu klubu na tel.: 222 324 601 nebo 604 230 721. Ostaní kontaktní informace nejdete v sekci kontakty.

 
Ceník hodin v halách 2009/2010
zde
  Štvanický areál byl v dnešní podobě slavnostně otevřen v roce 1986.
  Napište nám | Mapa webu | Ochrana osobních dat | Validní kód
Copyright © 2004 JF & I.ČLTK Praha