I.ČLTK Praha Cup by Babolat – Masters

20.Březen 2019 napsal Jan Pecha | Kategorie Tenisová škola, Závodní tenis |

Již 21. série turnajů kategorie babytenis I.ČLTK Praha Cup by Babolat byla zakončena v druhé polovině března závěrečným turnajem Masters. Domácí hráči Marek Šmejcký a Sabina Vernerová bojovali o postup do finále!

Zimní Masters chlapců 2018/19

Vítězi se stali Tomáš Techlovský a Jana Kovačková. Vítězi bodovací soutěže se stali Kristián Šimek a Terezie Hrdličková. Z mladých štvanických hráčů se prosadili Marek Šmejcký a Sabina Vernerová postupem mezi nejlepší čtyři, Karel Toman postoupil do čtvrtfinále a Dima Pšeničny zvítězil v soutěži útěchy.