ADVANTAGE CARS PRAGUE OPEN 2018 by Sport-Technik Bohemia

23.Červenec 2018 napsal Jan Pecha | Kategorie Tenisová škola, Závodní tenis |

www.pragueopen.org

Vážení tenisoví příznivci,

zveme Vás na týden světového tenisu na Štvanici. V termínu 23. – 29.července I.ČLTK Praha a Tennis Arena opět pořádají kombinaci ATP Challengeru s dotací EUR 43.000+H a ženského ITF s dotací USD 80.000.

Již popáté tomu tak bude pod hlavičkou titulárního partnera, společnosti Advantage Cars a poprvé také standing by partnera, společnosti Sport-Technik Bohemia.

V ženské hlavní soutěži budou podle prvního přihláškového listu startovat čtyři české tenistky – Allertová, Martincová, Bouzková a Smitková. Na volnou kartu pak pravděpodobně další čtyři – Hradecká, Muchová, Štefková a Kolodziejová.

V hlavní soutěži turnaje mužů figurují hned čtyři čeští daviscupoví reprezentanti Adam Pavlásek, Lukáš Rosol, Zdeněk Kolář a Václav Šafránek. Ze štvanických mužů uvidíme Jana Šátrala, Honzu Mertla, Robina Staňka a stále se zlepšující mladé hráče Tadeáše Paroulka a Ondru Štylera, vítěze juniorského Roland Garros ve čtyřhře.

V sobotu 28.7. od 18 hodin se na velkém centrálním kurtu ČTS koná turnaj bojovníků MMA Oktagon7, na který je však třeba zakoupit vstupenky v předprodejích.

Finále ženské dvouhry je plánováno na neděli 29.7. od 13:00, po něm bude následovat finále dvouhry mužů.

Vstup zdarma, průchod areálem přes recepci volný, do klubové restaurace také.

Parkování bude mít s ohledem na rekonstrukci Negrelliho viaduktu složitější logistiku. Vnitřní klubové parkoviště bude vyhrazeno pouze pro oficiální turnajovou dopravu. O možnostech parkování na ostrově Štvanice v placené zóně vedeme složitá jednání

s Městskou částí Praha 7 – na webových stránkách budete včas informováni. Zároveň doporučujeme využít městské hromadné dopravy a tramvajové zastávky na Hlávkově mostu (tramvaj č.14).

Těšíme se na Vaši návštěvu a podporu českých hráčů!

Management klubu

Věděli jste že?

ZAJÍMAVOSTI Z HISTORIE KLUBU
Jedni z nejúspěšnějších tenistů své doby štvaničtí bratři Žemlové museli hrát pod pseudonymy, protože tehdejší úřady ani školní činitelé si nepřáli, aby studující mládež sportovala.Zajímavé odkazy