Informace pro rodiče a hráče kategorie babytenis

5.Září 2017 napsal Jan Pecha | Kategorie Tenisová škola, Závodní tenis |

V souvislosti s účastí družstva I.ČLTK Praha na Mistrovství ČR kategorie babytenis jsou dále v článku uvedeny informace pro rodiče a hráče.

Příprava před Mistrovstvím ČR bude probíhat na Štvanici ve středu a čtvrtek. Ve středu 16-18 hodin (Šmejcký, Jiráková, Svobodová, Paštiková). Ve čtvrtek 15-16 hodin (Forejtková, Paštiková) a 16-17 hodin (Forejtková, Paštiková, Jiráková, Svobodová). Vše na kurtě 15.

Mistrovství ČR družstev v babytenise se koná od pátku 15. září 2017 v Prostějově. Sraz před tréninkem v Prostějově bude v pátek ráno (čas bude upřesněn). Rozpis finálového turnaje naleznete zde

Ubytování pro všechny je již rezervováno dle požadavků! Prosíme všechny, aby nezapomněli s sebou klubovou teplákovou soupravu (Eliška ji dostane ve čtvrtek)! Prosím také obuv na antuku i pevný povrch (v případě deště se bude hrát v hale), event. i plavky do bazénu!

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na telefonu 721 663 118!

Jan Pecha, kapitán družstva

Věděli jste že?

ZAJÍMAVOSTI Z HISTORIE KLUBU
Mistrovský tým I.ČLTK se v sestavě Huťka, Složil, Jankovský, Šavrda, Týra a Seifert v roce 1974 v Paříži probojoval přes favorizované týmy domácího Racing Clubu de Paris a TC Barcelona do finále Poháru mistrů evropských zemí, kde podlehl mistru Belgie TC Primerose Brusel.Zajímavé odkazy