Družstvo dorostu vybojovalo stříbrné medaile

26.Září 2016 napsal Jan Pecha | Kategorie Závodní tenis |

Na Mistrovství České republiky družstev dorostu bojoval štvanický tým o titul. Družstvo I.ČLTK Praha po dramatickém finále nakonec získalo stříbrné medaile.

Tradičně v druhé polovině září se v pražské Stromovce konalo Mistrovství České republiky družstev dorostu. Družstvo I.ČLTK Praha postoupilo do semifinále přes TK Slavia Plzeň 9/0, v boji o postup do finále si pak poradil s TK AGROFERT Prostějov 5/4, když o vítězství rozhodoval tie-break třetí sady čtyřhry dívek!

Družstvo dorostu I.ČLTK Praha (tento mladý perspektivní tým bojovat o titul de facto ve stejné sestavě také v příštím roce)

Družstvo dorostu I.ČLTK Praha (tento mladý perspektivní tým bude bojovat o titul de facto ve stejné sestavě také v příštím roce)

V dramatickém utkání o titul vedlo štvanické družstvo nad TK Sparta Praha 4/3 před posledními dvěma čtyřhrami chlapců, nakonec však tým ze Stromovky otočil a zvítězil 5/4. Družstvo dorostu I.ČLTK Praha tak v sezóně 2016 získalo stříbrné medaile!

Gratulujeme k úspěchu a děkujeme všem členům týmu za vynikající reprezentaci klubu!

Kompletní výsledky naleznete zde

Fotogalerie zde

Věděli jste že?

ZAJÍMAVOSTI Z HISTORIE KLUBU
Negrelliho železniční viadukt který protíná štvanický ostrov byl dokončen v roce 1849. Do roku 1910 byl nejdelším mostem v Evropě.Zajímavé odkazy